Het team


Fysiomeer bestaat uit een team enthousiaste, gedreven en deskundige therapeuten. De therapeuten, met elk zijn of haar specialiteiten staan voor u klaar om de beste behandeling en zorg te verlenen. Het team bestaat uit zelfstandige ondernemers met ieder zijn eigen bedrijfsvoering, verantwoordelijkheid en aansprakelijkheid. Voor het maken van een afspraak kunt u rechtstreeks contact opnemen met de therapeut van uw keuze via email of 06 nummer.

Dominique Hoogendoorn

Maatschapslid
Fysiotherapeut, Dry needling, Echografie,
Medical taping, Oncologische revalidatie, Revalidatie
06-45255362
dominique@fysiomeer.nl
BIG 09919866804

Guus Rutten

Maatschapslid
Fysiotherapeut, Claudicatio Intermittens, Diabetes beweegprogramma, Hand-/Pols revalidatie, Artrosetraining, TENS bij chronische pijn, Fysiotherapie bij ouderen, Revalidatie, Medische Fitness, Lid chronisch zorgnet
06-3865 0308
guus@fysiomeer.nl
BIG 79034894404

Lindia Wassenborg

Maatschapslid
Fysiotherapeut, Longfysiotherapie, Claudicatio Intermittens, Fysiotherapie bij ouderen, Artrosetraining, Lid chronisch zorgnet
06-3865 0309
lindia@fysiomeer.nl
BIG 79035446304

Paul van Hal

Maatschapslid
Fysiotherapeut, Manueel therapeut,
Echografie, Medical taping
06-3865 0320
paul@fysiomeer.nl

Justin de Roo

Fysiotherapeut, Medisch fitness begeleider
06-57096156
justin@fysiomeer.nl
BIG 19928346304

Annika Zwanenburg

Fysiotherapeut, Manuele therapeut, Medical taping, Orthopedische Kinderrevalidatie, Lid Rugnetwerk Zaanstreek/Waterland, gespecialiseerd in Neuralgische Amyotrofie
06-25213235
annika@fysiomeer.nl
BIG 59910126204

Jeffrey Manasse

Zelfstandig praktijkhouder
Fysiotherapeut, Manueel therapeut i.o.,
Sportmassage, Medical taping, Revalidatie
06-5200 2827
jeffrey@fysiomeer.nl

Kirsten Schouten

Zelfstandig praktijkhouder
Mensendiecktherapeut, Slaaptherapie, Bekkenbodemtherapie, Pilates, Zwangerschapspilates, Valpreventie
06-3385 4922
kirsten@fysiomeer.nl

Monica van der Zeijs

Zelfstandig praktijkhouder
Fysiotherapeut, Oedeemtherapie
06-4050 8626
monica@fysiomeer.nl

Gerda Burgess

Zelfstandig praktijkhouder
Ergotherapie, Handtherapie, ParkinsonNet
06-11597747
info@burgessergotherapie.nl
www.burgessergotherapie.nl

Marion Visser

Secretaresse
020-4821175
fysiomeer@fysiomeer.nl