Het team


Fysiomeer bestaat uit een team enthousiaste, gedreven en deskundige therapeuten. De therapeuten, met elk zijn of haar specialiteiten staan voor u klaar om de beste behandeling en zorg te verlenen. Het team bestaat uit zelfstandige ondernemers met ieder zijn eigen bedrijfsvoering, verantwoordelijkheid en aansprakelijkheid. Voor het maken van een afspraak kunt u rechtstreeks contact opnemen met de therapeut van uw keuze via email of 06 nummer.

Paul van Hal

Maatschapslid
Fysiotherapeut, Manueel therapeut,
Echografie, Medical taping
06-3865 0320
paul@fysiomeer.nl

Dominique Hoogendoorn

Zelfstandig praktijkhouder
Fysiotherapeute, Dry needling,
Echografie, Medical taping, Revalidatie
06-45255362
dominique@fysiomeer.nl

Jeffrey Manasse

Zelfstandig praktijkhouder
Fysiotherapeut, Manueel therapeut i.o.,
Sportmassage, Medical taping, Revalidatie
06-5200 2827
jeffrey@fysiomeer.nl

Guus Rutten

Maatschapslid
Fysiotherapeut, Claudicatio Intermittens, Diabetes beweegprogramma, Hand-/Pols revalidatie, Artrosetraining, TENS bij chronische pijn, Fysiotherapie bij ouderen, Revalidatie, Medische Fitness
06-3865 0308
guus@fysiomeer.nl

Kirsten Schouten

Zelfstandig praktijkhouder
Mensendiecktherapeut, Slaaptherapie, Bekkenbodemtherapie, Pilates, Zwangerschapspilates, Valpreventie
06-3385 4922
kirsten@fysiomeer.nl

Lindia Wassenborg

Maatschapslid
Fysiotherapeute, Longfysiotherapie, Claudicatio Intermittens, Fysiotherapie bij ouderen, Artrosetraining
06-3865 0309
lindia@fysiomeer.nl

Lieke Bos

Zelfstandig praktijkhouder
Kinderfysiotherapeute
075 6845573
lieke@fysiodekolk.nl

Justin de Roo

Fysiotherapeut i.o, Medisch fitness begeleider

Remy Tjassing

Fysiotherapeut, Dry needling
06 52451857
remy@fysiomeer.nl

Marianne Volger

Administratief medewerkster
020-4821175
fysiomeer@fysiomeer.nl

Gerda Burgess

Zelfstandig praktijkhouder
Ergotherapie, Handtherapie, ParkinsonNet
06-11597747
info@burgessergotherapie.nl
www.burgessergotherapie.nl